Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Vertical

verti..jpgInteriérové vertikálne žalúzie VERTICAL sú klasické interiérové žalúzie a slúžia na zatienenie interiéru. Okrem tejto funkcie sa často používajú ako vizuálne deliaci prvok na oddelenie miestností, kancelárii a pod. a na zatienenie veľkých plôch. Ďalšou výhodou je možnosť zatieniť aj atypické tvary okien resp. stavebných otvorov. Tento typ žalúzie sa vyznačuje precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, širokou škálou farebných a technických vyhotovení, jednoduchou montážou a jednoduchým ovládaním. Spolu s nenáročnou montážou a kvalitným záručným a pozáručným servisom dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

 

Všeobecný popis

Vertikálne žalúzie sú praktickým a veľmi elegantným doplnkom interiérov s jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svoje využitie nájdu aj ako prostriedok na optické oddelenie priestorov, pričom pri vhodne zvolenej farebnosti a kvalite materiálu lamely sú plnohodnotnou náhradou závesov alebo záclon. Montujú sa priamo na strop alebo na stenu. Môžu byť rovné, alebo atypické. Tieniaci prvok lamela môže byť látková, drevená alebo PVC a možnosť vybrať si zo širokého rozsahu farieb umožňuje vytvárať rôzne kombinácie podľa potrieb a fantázie zákazníka. Žalúzie sú ovládané guľôčkovou retiazkou a sťahujú sa textilnou šnúrou. Ovládať sa môžu ručne, alebo motoricky tlačidlom, diaľkovým ovládaním, senzorovo, centrálne a pod. Šírka lamely je 127mm a 89mm a je možnosť vybrať si z viacerých spôsobov sťahovania lamiel k ovládaniu, od ovládania, od stredu do strán alebo zo strán do stredu.

                                              verti.1.jpg