Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Menuet M

men..jpgRolety MENUET s technickým označením M sú interiérové látkové rolety pre strešné okná. Sú vyrábané pre tri typy strešných okien: VELUX, FAKRO a ROTO. Rolety je možné ľubovoľne nastaviť do ktorejkoľvek polohy. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, jednoduchou montážou na rám okna a jednoduchým ovládaním.


Všeobecný popis

Roleta MENUET je svojou konštrukciu a tieniacimi vlastnosťami určená hlavne pre strešné okná. Látka sa navíja na hliníkovú ťahanú rúru s priemerom 25mm a je vedená v bočných lištách z hliníkového ťahaného profilu. Bočné lišty sú v rohoch spájané pomocou plastovej rohovej spojky a sú ukončené plastovými krytkami. Roleta sa ovláda pomocou sťahovacej lišty z hliníkového ťahaného profilu, na ktorom sú po bokoch celoplastové brzdy. Na sťahovacej lište je upevnená plastová rukoväť, pomocou ktorej sa roleta veľmi jednoducho sťahuje a vyťahuje. Brzda umožňuje nastaviť ľubovoľnú polohu rolety a regulovať tak intenzitu svetla prichádzajúceho zvonka. Jednou z najdôležitejších vlastností tohto výrobku je, že rovnomerne tlmí slnečné lúče a významnou mierou tak zabraňuje prehrievaniu interiéru. Roleta pre strešné okná je konštruovaná tak, že látka má stály ťah a nedochádza teda k jej preveseniu. Rozmery tejto rolety sú závislé na parametroch strešného okna, všeobecne však platí, že maximálna šírka je 120 cm a výška 160 cm. Roleta Menuet pre strešné okná je špičkový produkt, ktorý zaručuje dokonalé tienenie po celom obvode okna. Pri použití látky z materiálu SUNTIME Blackout najviac dosiahnete úplné zatemnenie. Tento typ rolety je možné použiť na väčšinu strešných okien. Montáž rolety na okno je veľmi jednoduchá a zvládne ju ľahko každý.

                                               men.1.jpg