Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Úvod

Vzhľadom k vzniknutej situácii s koronavírusom COVID-19, prosíme zákazníkov riešiť všetko elektronicky oknoliptov@oknoliptov.sk , alebo telefonicky +421 917 865 470, +421 948 865 470

Ďakujeme.

Od 1.1.2017 zmena sídla výroby : Mútnik 809, 031 01 Liptovský Mikuláš.

 

Spoločnosť ZMVZ, s.r.o., od svojho vzniku v roku 2009 sa zaoberá výrobou okenných a dverných výplní, otvorov z plastu a hliníka. Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v tejto oblasti výroby. Naše pole pôsobnosti nie je ohraničené oblasťou Liptov, ale naše produkty dodávame po celej Slovenskej republike. Náš servis zahŕňa vymeranie, projekciu, poradenstvo, výrobu a montáž a samozrejme, záručný a pozáručný servis. Presvedčte sa aj Vy, že okná z Liptova sú pre Vás to pravé riešenie. Nechajte si u nás vypočítať cenovú ponuku na Vaše okná. Pošlite nám rozmery a do 24 hodín máte našu ponuku.

Všetky naše produkty sú vyrobené s vysokou precíznosťou v zhode s príslušnou dokumentáciou a v súlade s platnými normami a predpismi Slovenskej republiky.

Plastové okná a dvere vyrábame zo značkových profilov GEALAN a INOUTIC, do ktorých je zakomponované kovanie značky SIEGENIA AUBI.

Hliníkové okná, dvere, presklenné fasády a zimné záhrady vyrábame z profilových systémov PONZIO, RYENARS, SCHÜCO.